Осінні куртки

Осінні куртки як асортимент одягу не втрачають свою популярність вже протягом років, тим самим демонструючи свою стійкість в моді та популярність. Це можна пояснити тим, що осінні куртки чудово поєднуються практично із кожним нарядом.

Осінні куртки

Експерти вважають, що куртки – один з основних елементів вашого гардеробу, адже при зустрічі з людиною, у її очі спершу кидається саме куртка.

Осінні куртки

Серед чоловічих осінніх курток в моді залишаються куртки темного кольору, переважно чорного, сірого та відтінки коричневого. Такі кольори чудово поєднуються із типовим офісним стилем або із джинсами. Чоловічі куртки підкреслюють професійність та водночас демонструють виваженість і простоту.

Чоловічі осінні куртки

Ситуація із жіночими осінніми куртками повністю протилежна, тому що набувають популярності світлі кольори, такі як лаймовий, бежевий, брудний рожевий. Вибір куртки залежить від Вашого способу життя. Якщо ви активні протягом всього дня, Вам  личитимуть вітрівки або балонові куртки. Також слід звернути увагу на пальта і дублянки.

Усі перераховані осінні куртки та інші  Ви зможете знайти на сайті Janet Stock. Завдяки великому асортименті, Ви неодмінно знайдете те, що доповнить Ваш гардероб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.