Pronto Moda від виробника із Італії

Компанія Moda Italy була заснована в далекому 2001 році. З тих пір ми налагодили постачання якісної італійського одягу з 40 європейських фабрик. 37 фабрик орієнтовані на виробництво жіночого одягу, і ще 3 фабрики займаються пошиттям дитячого лінії. При цьому у нас є власний оптовий склад, розташований в Києві і дозволяє клієнтам компанії отримувати свої замовлення максимально швидко, не чекаючи, поки продукція буде завезена в Україну з Італії.

Pronto Moda

Італія заслужено вважається столицею світової моди, і хоча фабрики Пронто Мода не можна віднести до розряду іменитих дизайнерських брендів, вони ретельно стежать за сучасними модними тенденціями і відштовхуються від них при пошитті своїх колекцій;

Pronto moda одяг

Закуповуючи речі Pronto Moda оптом, ви завжди можете розраховуваті на максимально доступні ціни. Націнка виробника мінімальна, тому продукція виходе вкрай доступна для українського підприємця.

Італійський одяг

Фабрики Пронто Мода регулярно випускають нові колекції. В середньому через кожні 10 днів на наші склади надходять набори з 40-50 абсолютно нових речей жіночій лінії і 20-25 моделей дитячого напрямку. Щоразу це новий дизайн, новий стиль і нові візуальні рішення.

Пронто мода в Janet Stock

Закупівля італійських марок сегмента Pronto Moda – це один з найбільш вигідних варіантів ведення бізнесу в Україні. З одного боку, це одяг, виготовлений в Італії, про що свідчить відповідний лейбл. Хороша якість, відповідність сучасним модним течіям, різноманітність вибору – все це створює особливий інтерес навколо даного роду продукції.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.