Чоловічі та жіночі куртки у Janet Stock

Стоковий магазин Janet Stock має один із найбільших виборів осіннього одягу від виробників із Європи. Із кожним сезоном тренди міняються і ніколи не можна передбачити, який стиль стане популярним наступного року.

Осінні куртки

 

Згідно глянцевих журналів осінню 2019 року будуть користуватись популярністю куртки в аскетичному стилі. Незважаючи на ствердження, що ця осінь буде не дуже насичаною опадами, дощовик також є одним із найпопулярніших речей серед чоловіків під час закупок на осінь.

Чоловічі осінні куртки

Як зазвичай чоловіки приділяють менше уваги модним трендам сезону, але відслідковуючи загальну тенднцію, можна із впевненістю сказати, що чоловіки надають більшу перевагу комфортним курткам німецьких та італійських брендів.

Німецькі осінні куртки

 

Також, велику увагу приділяють звичайно ціні, яка є одним із основних факторів при виборі одягу на стоковому інтернет магазині.

Жіночі куртки

 

Жінки звичайно більш вибагливі ніж чоловіки до будь-якого одягу в незалежності від сезону. Щодо осені 2019 року то в тренді курточки, які ідеально підходять до джинсів, або під спортивний стиль. Серед кольорів надають перевагу світло-синьму або темно-зеленому відтінкам.

Осінні куртки в Janet Stock

 

Серед жінок, якщо вибирають осінньо-весняну курточку є популярним рожевий колір.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.