10 основних тенденцій на сезон Осінь-Зима 2018-2019

Тренди сезону осінь-зима 2018 залишаються складними але самодостатніми. Таким чином наряди можна буде змішувати між собою або носити самостійно. Основним моментом одягу сезону осінь-зима 2018-2019 це велика повага до небанальних сполученнб і зміни пропорцій тіла. Пропонуємо Вам кілька основних тенденцій для правильного вибору сток одягу.

Анімалістичний принт

У цьому сезоні основним продовжує залишатися велика кількість тваринних принтів в стоковому одязі. Натуральні плями шкур леопарда, оцелота, зебри і інших тварин заполонили головні столиці моди і все брендові і стокові магазини. Основним моментом сезону осінь-зима 2018-2019 є поєднання хижого принта з відтінками червоного.

Одяг з логотипами

У новому сезоні стокового одягу тенденція яку вже охрестили логоманія Не буде зменшувати обороти. Навіть такі стійкі і традиційні бренди як Max Mara і Prada також не залишилися байдужими до даної тенденції.

Кейп

Loewe, Saint Laurent, Isabel Marant і Missoni знають толк в правильному верхньому одязі на осінь.

У новому сезоні стає популярним просторий і розкішний стоковий одяг Кейп. Таким чином стоковий одяг супергероїв, оперних співаків і ченців буде модним і популярним.

Багатошаровість в стоковому одязі

Багатошаровість це основний принцип будь-якої холодної пори року, так як одяг починає об’єднуватися в один великий текстильний пиріг. Основною відмінністю даного сезону є поєднання фактур, таких як нейлон з хутром або вовною чи оксамит і шкіра.

Плаття зі шкіри

Сезон 2018-2019 вітає шкіряні сукні. На поясі чи ні, довгі і дуже короткі, чорні або яскраві – будь-який варіант це основний модний пазл даного сезону.

Срібло в одязі

Наряди в монолуці яких буде срібло зроблять їх володарку схожу на срібну кулю або основну поп-діву танцполу вісімдесятих років.

Плісировка

Плісировка на сукнях або спідницях миттєво увірвалися в світ моди з першими холодами. Носити їх можна як з двоколірними гетрами так і з пухнастими светрами. Плісировка буде дуже витонченим і легким трендом сезону.

Твід в стоковому одязі

Твід не проходить повз жодний сезон осінь-зима. І в новому сезоні даний матеріал обов’язковий в гардеробі будь-якої поважаючої себе модниці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.