Пронто мода

Пронто мода

Для того щоб зрозуміти що таке Пронто-мода, потрібно розібратися в основних етапах виробництва одягу. Ось ці етапи:

  • Дослідження ринку та аналіз що потрібно покупцеві, які моделі актуальні, які матеріали використовувати
  • Розробка дизайну моделі, не тільки в паперовому варіанті але і використовуючи сучасне комп’ютерне моделювання
  • Випуск прототипу
  • Аналіз прототипу і внесення необхідних змін у виріб, якщо це потрібно
  • Початок серійного випуску моделі

Пронто мода

Дані етапи мають загальну назву «Час виведення на ринок» і в традиційному виробництві компаніям для цього необхідно близько 6-ти місяців. Пронто мода істотно скоротила даний термін виконання необхідних фаз, зменшивши час але зберігши якість виконання операцій і для Пронто моди на даний момент час виведення на ринок займає до 2х місяців. Пронто мода дозволяє не тільки проаналізувати і спроектувати сучасну модель одягу але і дозволяє оперативно вносити зміни в виробництво моделі для більш гнучкого задоволення потреб клієнтів.

Також необхідно вказати той момент, що Пронто мода асоціюється з виробництвом одягу високої якості, невеликої кількості товарів і низькою вартістю. Дані асоціації виникли ще кілька років тому і на сьогоднішній день вони є застарілими, тому що все більша кількість виробництв одягу переходять на дану систему випуску. Пронто мода є еволюцією моди, яка настала в результаті переходу паризьких будинків моди до промислового і серійного випуску одягу.

Пронто мода

Пронто мода після демократизації моди набула великої популярності на ринку. Пронто мода стала засобом самовираження в одязі, за допомогою якої кожен здатний сформувати свій унікальний образ. Лідером Пронто моди стала Італія – країна яка завжди ставилася до моди чуйно і з повагою. Італійська Пронто мода здатна оперативно реагувати на ставлення споживачів до моди, яка визначається непередбачуваною мінливістю спектра найрізноманітніших фактором. Саме ці фактори виділяють Пронто Моду в системі моди і робить її однією з відмінних рис нашої епохи.

Таким чином Пронто мода стала сучасною галуззю виробництва одягу, яка відповідає стилістичним тенденціям сезону, які перетворюються таким чином щоб якомога швидше можна було вивести їх на ринок за прийнятною ціною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.