Переваги сток взуття

Сток взуття від європейських виробників досить сильно відрізняється від моделей вітчизняного виробника. На жаль, тільки кілька українських виробників так само успішно повторили досвід зарубіжних взуттєвих брендів. Однак попит на взуття на ринку України залишається величезним і відповідно так само великий попит на якісне сток взуття.

Преимущества сток обуви

Основна перевага європейського сток взуття – це висока якість і низька ціна. Головне в сток взутті з Європи – це не тільки надійність підошви і якість строчки, брендове європейське взуття виготовляється за сучасними і новими технологіями, відповідно при ношені такого взуття Ви отримуєте більше комфорту і більш тривалий термін експлуатації.

При виробництві брендового європейського сток взуття використовується анатомічна колодка, в той час як в Україні такі колодки робляться тільки для лікувального взуття. Більшість європейських компаній у виробництві використовують натуральні матеріали, а також самостійно розробляють моделі взуття, конструкція яких благотворно впливає на стопу людини.

Деякі виробники сток взуття з Європи виготовляють з еко-шкіри. З огляду на сучасні наукові дослідження дане сток взуття не поступається моделям з натуральної шкіри і відповідно коштує дешевше.

Вигідно купити сток взуття

Выгодно купить сток обувь

JanetStock пропонує купити сток взуття в Україні за низькими цінами і вигідними умовами поставки. Наші фахівці самостійно закуповують сток одяг зі складів і магазинів Європи саме тому ми пропонуємо високі знижки для всіх наших клієнтів.
Крім якісного сток взуття, ми пропонуємо Вам економію не тільки грошей, але і часу:
– безкоштовна консультація і допомога в складанні списку лотів;
– підбір товару під індивідуальні потреби Вашого магазину;
– передпродажна сортування взуття в лоти в залежності від сезону;
– оптова ціна в незалежності від кількості закупівлі;
– безкоштовна доставка за умови покупки певного обсягу закупівлі;

Також ми гарантуємо що вся сток взуття, яке знаходиться у нас на складі відповідає тренду сезону. Асортимент сток взуття оновлюється регулярно, і наші фахівці стежать за тим, щоб сток взуття залишалося модним і актуальним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.