Відкриття магазину стокового одягу, з чого почати

Открытие магазина стоковой одежды, с чего начать

На сьогоднішній день є велика кількість варіантів для початку бізнесу з нуля, магазин стокового одягу є одним з таких. Jаnetstock вже багато років на ринку стокового одягу і взуття і пропонує сток оптом і в роздріб і щоб допомогти Вам у відкритті свого бізнесу на стокових речах ми підготували кілька корисних порад як отримати прибуток.

Переваги стокової торгівлі

Приемущества стоковой торговли

Стокова торгівля є перспективним на сьогоднішній день напрямком бізнесу так як даний сегмент спрямований на широку аудиторію. Практично всі люди з будь-яким рівнем доходу хочуть стильно одягатися при цьому, не витрачаючи великих грошей за брендову річ або взуття. І в цьому плані сток магазин підходить якнайкраще так як в ньому представлені брендові речі за низькими цінами. Товарообіг в сток магазині йде досить жваво і Вам не потрібно багато часу для проведення аналізу затребуваних товарів. На відміну від звичайних магазинів сток одяг і взуття продається лотами, так що Ви зможете підібрати саме те, що Ваші клієнти захочуть бачити у Вашому магазині.

Ще одне з головних переваг стокового магазину це те, що він не вимагає значних вкладень в облаштування торгової точки або магазину, так як це не повинен бути бутик і не треба оплачувати шикарний ремонт, досить простого, свіжого і лаконічного ремонту.

Яка кількість речей необхідна для наповнення магазину
сток одягу

Какое количество вещей необходимо для наполнения магазина сток одежды

Стоковий одяг в цьому плані має ряд величезних переваг:

– Речі в стоках якісні так як зроблені на брендових фабриках, а ціна на них дуже низька.
– Ціни на сток в оптових магазинах сток, а особливо в Janetstock досить низькі в порівнянні з початковою вартістю, тому відсоток заробітку буде дуже високий
– Ви можете підібрати модельний ряд комбінуючи різні колекції і фасони. Ви не повинні купувати товар всіх розмірів, а можете брати абсолютно різні речі. Таким чином при покупці стоку оптом Ви зменшуєте ризик виникнення великої кількості нереалізованої продукції.
Сток оптом продається і невеликими партіями, так що Ви можете взяти кілька лотів на пробу і знайти найкращі моделі саме для Вашого сегмента ринку.
– Кількість товару потрібної для наповнення магазину залежить від розмірів Вашого майбутнього сток магазину. Тут не потрібно величезної кількості товарів як в секонд хендах.
– Асортимент сток магазину підбирається індивідуально. Наприклад якщо у Вас магазин сток одягу для жінок то для Вас необхідно наповнити магазин на 80% жіночим стоком і на 20% аксесуарами
– Також, Janetstock має фахівців які допоможуть Вам визначитися з кількістю сток одягу і модельним рядом

Як розміщувати товар

Как размещать товар

Для початку потрібно знайти якісного постачальника стоку гуртом. Ми пропонуємо свої послуги: наші переваги – це відмінні ціни, вигідні умови поставок, якісний і перевірений товар, безкоштовні консультації, зручні форми оплати.

Для того щоб зацікавити покупців Ви повинні правильно розмістити товари в магазині. Виходячи з міжнародних досліджень 90% людей заходячи в магазин направляються направо, відповідно там потрібно розміщувати найбільш дорогі речі. Модні сток колекції краще також розмістити в правій стороні магазину, трохи ближче до центру так як увага до них буде інтуїтивно приковують. Сток товари, які є більш затребуваними і популярними краще розмістити в глибині магазину, щоб по ходу слідування до них покупець побачив більшу кількість товарів. Зони торгової точки сток магазину ділять на три торгові зони:
– центральна під нову колекцію
– середня – для популярних, сток товарів і повсякденного сток одягу
– остання зона – зона для молодіжного одягу

Сток одяг, який складно правильно сприйняти в складеному вигляді, необхідно одягати на манекен, який краще розмістити на вітрині.

Для аксесуарів, біжутерії та іншого потрібно задіяти так звані «холодні» зони, в місцях, де покупці зазвичай не бувають, а блиск і незвичність буде привертати увагу. Так само рекомендується встановити невелику вітрину в області каси, так як доки покупець буде розраховуватися і очікувати упаковки товару, є велика ймовірність того, що покупець придбає стильну сумку, сережки або пояс.

3 thoughts on “Відкриття магазину стокового одягу, з чого почати

  1. Доброго дня! Хочу спробувати відкрити сток магазин в інтернеті. Ви можети допомогти?

    1. Звичайно допоможемо, запрошуємо на наш склад,Ви зможете вибрати товар який Вам сподобався!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.