Як правильно продавати стоковий одяг

На сьогоднішній день купити сток оптом (Україна) не проблема. Зайшовши в Інтернет, можна знайти масу постачальників, що пропонують сток оптом за досить низькими цінами.

Так, одяг оптом коштує значно дешевше, ніж в роздріб, і, звичайно ж, з точки зору ціни і якості ваш товар буде цілком конкурентоспроможним. Тільки ось це вирішує далеко не всі питання прибутковості вашого бізнесу.

Правило перше: говоримо правду!

На вашому магазині, крім назви, має бути зазначено те, що ви торгуєте стокової одягом. Чому? Тому що часто якісь речі у вас будуть тільки в одному розмірі – такі особливості стоку. А кому цікаво приходити в магазин вдруге, якщо в перший він побачить, що жодної з вподобаних йому речей в його розмірі немає?

Якщо ж покупець заздалегідь буде знати, що магазин стоковий, всі питання у нього відпадуть самі собою (за умови, звичайно, що покупець знає, що таке одяг сток).

Правило друге: своєчасне інформування покупців

Якщо у вас стоковий інтернет-магазин – не полінуйтеся організувати для постійних покупців розсилку новин, щоб вони були в курсі, що в магазині з’явилися нові товари.

Якщо магазин звичайний, офлайновий – поява нового товару теж має бути якимось чином анонсовано. Чи буде це мимоход або оголошення на вітрині – вирішувати вам, але інформація повинна.

Правило третє: обзаводимося постійними клієнтами

На перших порах великої кількості клієнтів у вас не буде: далеко не всі, на жаль, знають, що таке сток, і для багатьох поняття «купити одяг сток » рівносильно поняттю «купити секонд-хенд». Тому поки ви не напрацюєте достатньої кількості клієнтів (а в ідеалі – завжди!) До вже наявним клієнтам потрібно ставитися дбайливо.

Передбачте картки знижок для постійних клієнтів, або дисконтні акції для клієнтів, які придбали товар не суму не менше встановленої, або ще щось – ніяких обмежень для вашої фантазії тут не існує.

Якщо замовлення проводиться через Інтернет – можна здійснювати безкоштовну доставку товарів при перевищенні певної суми покупки.

Придумати можна що завгодно, головне – у ваших клієнтів повинно виникнути бажання прийти в магазин ще й ще, а також привести туди своїх знайомих.

Ну і, звичайно, в вашому магазині і справді повинні продаватися якісні речі від тих виробників, які заявлені.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.