Вигідні покупки в стокових магазинах

Для початку давайте розберемося, що ж ховається за поняттям СТОК? Якщо дослівно перекласти це слово з англійської, то воно буде означати “зберігання” або “запас”. Тому, можна зробити висновок, що стокові магазини продають залишки, які лежать в запасі на складах.

Багато хто плутає поняття “стік” і “секонд-хенд”, однак, це зовсім різні речі. Стокові магазини завжди торгують тільки новими, ще не носіння товарами. Як правило, це залишки колекцій минулих сезонів, які не знайшли свого покупця. Головне достоїнство стокових магазинів – великі знижки.

Звідки ж беруться стокові речі?

1. Надлишок товару на фабриці. Буває так, що на фабриці залишається тканину, з якої була пошита та чи інша колекція. Виробник не може допустити, щоб тканина лежала без діла, тому фабрика випускає додаткову партію одягу. Саме вона і поставляється в магазини, що торгують стічними речами.

2. В інших випадках офіційні виробники продають оптовикам залишки залежавшогося товару. Це вигідно як виробникам, так і оптовим магазинам. Багато людей вважають за краще купувати одяг оптом, так як подібна угода приносить досить великі прибутки.

3. Одним з найпопулярніших джерел стоку в Європі вважаються стоки торгових мереж. Такий одяг зберігається на складі, а потім продається. Тут можна придбати товар, як оптом, так і по одній штуці. Наприклад, тут можна купити одяг оптом тільки для себе, або ж вигідно здійснити покупки для всієї родини.

Види стокових магазинів

Все стокові магазини можна віднести до декількох груп. Одні з них призначені для покупців з низьким достатком, а інші для людей з високим або середнім рівнем доходу. Якщо ви прийдете в магазин економ-класу, то зможете придбати одяг оптом за порівняно недорогою ціною. Саме оптові покупки найбільш вигідні. Але можна також жіночий светр купити або інший предмет одягу в одиничному екземплярі.

Більшість бутиків також торгують стокової одягом. Це дає покупцеві можливість придбати якісну і фірмову річ за ціною, що відрізняється від ціни в фірмовій точці цього ж виробника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.