Основні конкуренти стоку

Почувши про магазин стокового одягу, ви, можливо, задасте питання: «Навіщо мені одяг сток, якщо навколо стільки магазинів і торгових точок, які пропонують речі за невисокою ціною?». Спробуємо поглянути на основних конкурентів стокових магазинів ближче.

Секонд хенд

Придбати одяг секонд-хенд, звичайно ж, дешевше, ніж купити одяг сток, до того ж іноді там можна знайти дійсно хороші речі, якби не кілька «але». По-перше, ці речі вже хтось носив. Можливо, недовго – може, навіть один раз, але сам факт, погодьтеся, не дуже радує.

По-друге, якщо ви хоч раз відвідували магазин секонд-хенду, ви повинні пам’ятати специфічний запах. Це дезінфікуючі засоби, якими обробляють одяг в обов’язковому порядку. З одного боку це добре, а з іншого боку, залишки коштів дуже важко вивести з речей навіть після декількох прань. Якщо, наприклад, ви страждаєте на алергію, після носіння такого одягу можна покритися плямами і почати свербіти; особливо це стосується ніжної дитячої шкіри.

Одяг сток – це абсолютно нові речі, які немає необхідності чимось обробляти, до того ж, ви будете впевнені, що ви – перша людина, яка одягнув саме ці джинси або плаття.

Речові ринки

Одяг на речових ринках купується продавцями так само, як і стік – оптом. Щоб говорити про якість цього одягу, потрібно трохи знати специфіку економіки Китаю, звідки, власне, і везуть асортимент товарів. Вона полягає в тому, що в цій країні все коштує досить дорого, крім робочої сили. Тому, велика частина підприємств цієї країни працює не на якість, а на кількість. Навіщо купувати якісні матеріали та освоювати якісь технології, якщо можна найняти більше робітників, і виготовити, наприклад не 5 одиниць товару в день, а 25?

До того ж, продавці на речових ринках зазвичай купують одяг «на вагу» – про яке модельному ряді або інших критеріїв відбору можна говорити?

Власники стокових магазинів, хоч і купують сток оптом, але при цьому ретельно відбирають моделі, а також перевіряють одяг на предмет дрібних недоліків.

Ви все ще купуєте одяг на ринках або в секонд-хендах?

Ви готові заради економії купувати речі, які перетворяться в ганчірку для миття підлоги після першого ж прання? Мати на собі одяг з чужого плеча? Якщо немає – вам потрібно спробувати купити одяг сток хоча б один раз – і ви точно більше не захочете відвідувати речові ринки або магазини секонд-хенду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.