Одяг сток: продаємо через інтернет-магазин!

На жаль, в нашій країні ще далеко не всі знають, що таке одяг сток і чим вона відрізняється від одягу секонд-хенд. А відмінність дуже просте – і разом з тим дуже суттєва: сток – це абсолютно новий одяг, яку поки ніхто не носив.

Що таке сток?

Просто це залишки товарів, які виробники – або великі продавці – хочуть ліквідувати, щоб звільнити місце для нових товарів. Це – основа «кругообігу товарів в природі», і стара шкільна задачка про трьох дочок, які продавали яйця за різною ціною, насправді дуже правдива: попит народжує ціну; якщо є можливість продати речі з нової колекції за ціною, в сотню разів перевищує собівартість, то це і робиться. Залишки колекції можна розпродавати по будь-якій ціні – вони все одно вже багаторазово окупилися. Ну не викидати ж їх так?
Тому купити одяг сток від самих «крутих», всесвітньо відомих виробників може дозволити собі навіть звичайний студент з не найвищою стипендією. Але, на жаль, далеко не скрізь.

Чому? Та тому, що в великих містах стокові магазини є, а в невеликих – немає. Чи не вигідно, та й мало хто знає, як уже говорилося, що це таке – стоковий одяг.

Купуємо сток оптом в Україні і відкриваємо інтернет-магазин

Саме тому вельми прибутковим може стати бізнес з продажу стокових товарів … через інтернет.
По-перше, одяг оптом коштує досить дешево.
По-друге, ваші витрати будуть мінімальними – вам не доведеться витрачатися ні на оренду приміщення, ні на заробітну плату продавцям, ні на охорону. Все, що вам знадобиться – це купити сток оптом, ретельно підійти до питання розробки сайту, правильно розкрутити його.

Але все це не головне. Для того, щоб інтернет-магазин приносив гроші, він повинен обзавестися постійними клієнтами. А для цього необхідно якісне обслуговування.

Що це означає? Що крім зручного інтерфейсу у вашого сайту повинна бути «корисна наповненість». Наприклад, для речей повинен бути зазначений не тільки їх розмір, але і наведена таблиця відповідності розмірів виробника прийнятим у нас розмірами, а ще краще – параметрам в сантиметрах.

Що після оформлення замовлення ви будете зв’язуватися з покупцем протягом доби – не важливо, чи зробите ви це по електронній пошті або по телефону, але людина повинна знати, що його замовлення надійшло в обробку.

Що замовлення буде відісланий в максимально короткий термін. І в цьому випадку ваш бізнес обов’язково буде успішним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.