Одяг сток: кому це потрібно?

Отже, нерозпродані колекції фірмових магазинів отримують нове життя під назвою «одяг сток». Зрозуміло, що для власників магазинів купувати сток оптом і продавати його рентабельніше, ніж купувати колекції відомих брендів відразу після виходу. А що ж щодо магазинів, позбавляє від залежалих речей таким чином, і людей, які хочуть купити одяг сток? Спробуємо поглянути на «стоковий» питання з їх боку.

Фірмовий магазин

Речі, які залишаються висіти в торговому залі в кінці сезону – нерідке явище в магазинах. Як же з ними робити? Тут у власника магазину є кілька варіантів: повернути на склад або залишити в торговому приміщенні. І жоден з варіантів не є оптимальним. На складі товар буде накопичуватися, займати місце і не приносити ніякого прибутку. Залишити речі в торговому залі теж не дуже хороша ідея: якщо магазин підтримує статус елітного, в очах деяких покупців він може його втратити.
Цінова політика також стає малозрозумілою: на полицях знаходяться товари одного якості, які пропонуються за різними цінами. А так як відкривати спеціальну торгову точку для реалізації залишків є рентабельним не для всіх, одяг сток в цьому випадку – прекрасний вихід. Звичайно, ціна, за якою продається сток оптом представлена ​​роздрібна, але більшість проблем все-таки вирішується найбільш оптимальним чином.

Покупець стоку

Чи знайома вам ситуація, коли ви застигаєте перед вітриною магазину, побачивши якусь річ, яка відразу ж привертає увагу і викликає бажання негайно її купити? Швидше за все, такі випадки бували в житті у кожної людини, особливо це стосується жінок. Єдине, що засмучує і засмучує, це ціна.
Щоб придбати вподобаний предмет гардероба, потрібно або довго збирати, або виривати гроші з сімейного бюджету, ризикуючи посваритися з домочадцями. Будь-який з варіантів – це зіпсовані нерви. Або ще один варіант, який теж знайомий всім: річ, куплена на ринку, втрачає форму, линяє чи рветься відразу ж після придбання. До поганого настрою додаються ще й гроші, викинуті на вітер.

А тепер уявіть, що обидві ці проблеми вирішені, і рішення їх – купити одяг сток в стоковому магазині. По суті, можна сказати, що одяг сток – це явище, яке фактично задовольняє обидві сторони, і є оптимальним варіантом як продажі, так і покупки .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.