Брендове взуття сток

Немає такої жінки, яка не мріяла б носити туфлі від Лабутена. Ну, або хоча б приміряти – адже на придбання взуттєвого шедевра у багатьох просто не вистачить грошей.

Як, втім, і на покупку взуття інших відомих брендів. Наприклад, Silvano Lattnzi, Andrea Morelli або Bldan.


А навіть якщо грошей і вистачить, то де гарантія, що в магазині ви купите саме фірмове взуття, а не китайську підробку? Як бути твердо впевненим, що купуєш саме брендове взуття? Хіба що – відправитися в Італію чи Францію і купити взуття там.
Або – відправитися в стоковий магазин.

Взуття «створює образ»

Придбання якісної брендового взуття важливо не тільки з точки зору її зручності і довговічності. Саме взуття «робить» ваш образ. Наскільки б дорогою і якісною не була ваша одяг, якщо на ногах «красується» розтоптана дешева взуття, весь ваш look буде «дешевим». І навіть якщо при цьому на вас будуть дорогі аксесуари – наприклад, годинник або окуляри, – виглядати в цілому вони будуть, немов дешева підробка.

І навпаки: навіть якщо ви одягнені дуже скромно, але носите якісну стильне взуття, ви будете виглядати «переодягненої принцесою» (ну, або – принцом, якщо ви чоловік).

За брендового взуттям – в стоковий магазин

Стокові магазини торгують виключно взуттям оригінального виробництва. Тобто назва марки відповідає її виробнику. Чому ж виникає така «смішна» ціна? Все дуже просто: «стік» перекладається дослівно як залишок. Виробництво не стоїть на місці, дизайнери розробляють нові колекції, а виробники випускають взуття і одяг. Яку кудись потрібно складати. А куди, якщо на складах зберігаються залишки старих партій? Рішення одне: залишки повинні бути терміново розпродані. І низька ціна на такі залишки саме цим і обумовлена: від них хочуть позбутися. Адже насправді випущена партія взуття давним-давно себе окупила. Це хороша можливість також для сток оптом .

Плюси і мінуси стокового взуття

Плюси придбання в стокових магазинах очевидні: купити одяг сток легко і ви купуєте високоякісний товар всесвітньо відомих брендів за низькою ціною. Брендове взуття не тільки здатна прослужити довго, вона не просто красива – таке взуття набагато зручніше звичайної «дешевої» від невідомого виробника. Чому? Тому що на розробку моделей витрачаються досить значні кошти, і таке взуття без перебільшення можна назвати ідеальною.

Але є, звичайно, і мінус. Наприклад, сподобалася вам моделі в вашому розмірі просто не виявиться. З іншого боку – ви без зусиль знайдете іншу модель, не гірше. Зате і менше шансів зустріти на вулиці когось в точно таких же туфлях або ботильонах, а для жінок, погодьтеся, це теж важливо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.