Які переваги має одяг сток?

Хто не хоче одягатися красиво? Напевно, тільки для людей дуже похилого віку зовнішній вигляд одягу сильно відходить на задній план у порівнянні з його зручністю. Усім іншим хочеться виглядати добре, мати в своєму гардеробі красиві фірмові речі. Одна біда: на брендовий одяг необхідно витрачати багато грошей, і далеко не всі можуть його собі дозволити. А чи так це насправді?

Брендове – не обов’язково означає «дороге»!

А ось сусідка Маша, яка отримує зарплату, між іншим, менше вашої, одягається красиво. І речі на ній явно не китайські. Хороші, добротні речі. Машу хтось утримує? Ні, вона просто набуває речі в стоковому магазині.

Якщо ви готові поморщитися і сказати «фу», значить, ви просто не знаєте, що таке “сток”. Взагалі-то цей термін позначає товарний залишок. Тобто одяг їх партії або колекції, яка в цілому була розпродана, а екземпляри, що залишилися, надходять у продаж за нижчою ціною.

Наприклад, вам напевно доводилося в взуттєвому магазині бачити на спеціальній полиці з написом «остання пара» взуття за значно нижчими цінами. Ось це якраз і є сток! Різниця між залишками в звичайному магазині і товаром в стоковому полягає тільки в тому, що стоковий магазин цілком – магазин залишків.

Чому одяг сток коштує дешевше?

Тому, що собівартість її виробництва вже окупилася – під час продажу основної партії товару. А виробникам потрібно звільнити склади для нових товарів. Таким чином, її вигідно продати її за будь-яку ціну – все одно це вже буде чистий прибуток. А вам, відповідно, вигідно купити одяг сток.

Які переваги має одяг сток?

Те, що стокові товари є якісними, і при цьому коштують сущі дрібниці, це зрозуміло. Але це не єдина перевага стокового одягу.

Скажіть, вам подобається одягатися так, як одягається ще кілька тисяч чоловік в вашому місті? Йдучи по дорозі на роботу, зустріти ще два десятка осіб в точно таких же штанях, як у вас, і півтора десятка – в точно такій же куртці? А адже постачальники китайського одягу особливо не «заморочуються», і на ринку в контейнерах, і навіть у багатьох магазинах ви можете знайти обмежену кількість моделей. Ось і ходить весь місто, одягнений, як близнюки. А купуючи одяг в стоковому магазині, ви не тільки придбаєте речі відомих брендів за цілком прийнятними цінами, ви купуєте ексклюзивні речі. Може, вам і доведеться зустріти когось в схожій одязі, але ймовірність цього набагато нижче, ніж якщо ви придбаєте одяг на ринку або в звичайному магазині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.