Що таке стоковий одяг, і чому його вигідно купувати?

Чомусь побутує думка, що одяг сток – це секонд-хенд. Думка, прямо скажемо, помилкова: це зовсім різні речі, і, на відміну від секонд-хенду, стокові речі абсолютно нові, їх до вас ще ніхто не носив. І не тільки нові. Це – справжні брендові речі.

А чому тоді така ціна, запитаєте ви?
А все дуже просто.
Уявіть собі … ну, наприклад, магазин фірмової джинсового одягу десь в США.

Приходить нова колекція, і ціна на неї, природно, буде досить висока. Одяг спочатку продається досить активно, потім хвиля попиту сходить нанівець, і через деякий час дирекція магазину виробляє уцінку. І джинси, які, умовно кажучи, коштували по сто п’ятдесят доларів, уцінюються до вісімдесяти.

А ще через якийсь час відбувається ще уцінка, і ще, і в результаті в деяких магазинах можна придбати якісні і нові штани, куртки і сорочки з абсолютно сміховинною ціною. Дивлячись на яку хочеться взяти і купити сток оптом.

І всі щасливі: покупці, які купують одяг стік, власники магазинів, які зробили на нову колекцію таку накрутку, що залишки могли не розпродавати, а просто викинути, оскільки вже давно все окупили. І, звичайно, виробники, тому що пора збувати нову колекцію плащів і светрів, взуття та брюк.

Ще одне «джерело виникнення» стокових товарів

Ще одним «джерелом стоку» служать самі виробники. Наприклад, планується випустити партію пальто обсягом, умовно, в 5000 одиниць. Але ж при виробництві можливий брак! Десь криво піде шов, десь раптом виявиться брак на тканині підкладки …

Тому при запланованому випуску в 5000 насправді буде випущено 5500. І, відповідно, в вартість цих п’яти тисяч пальто буде включена собівартість виробництва п’яти з половиною тисяч.

А найчастіше шлюбу насправді виходить набагато менше. Ось і «виникають» абсолютно нові і абсолютно якісні речі, які насправді коштують виробникові … 0! Оскільки їх вартість «розкидана» на всю партію.

Де ви зазвичай купуєте одяг?
У секонд-хенді? Одяг в стоковому магазині новий, а, погодьтеся, посперечатися з тим, що новий одяг краще старого, важко.

На ринку? В такому випадку найчастіше ви купуєте речі китайського виробництва, які якщо і не розлазяться після перших двого-третього прання, то вже явно втрачають форму і зовнішній вигляд.

У бутику? Але в стоковому магазині ви можете купити сток оптом, витративши на придбання декількох речей суму, істотно меншу за ту, яку витрачаєте в бутіку на придбання однієї речі. Але ж товари за якістю тут не гірше, а можливо, і краще, ніж в бутіку. Так навіщо платити більше?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.