Що таке мода?

Таке поняття як мода в наше життя вже давно увійшло досить міцно, і ми ні на секунду не замислюємося про те, що ж це таке. Та вже чого гріха таїти, кажучи про товари, представлених на нашому складі, ми теж говоримо – модний сток одяг. Однак, давайте розберемося, що ж насправді є мода, і чому її тенденціям прагне слідувати так багато людей?

Звернімося до історії

Согласно с толковым словарем, мода – это временное господство какого-то определенного стиля в конкретной сфере жизни или культуры. Таким образом, под модой можно понимать желаемый в определенное время стиль, вид или тип. Причем в моде может быть не только одежда, а например, музыка или тип человеческого тела. Вспомните, несколько веков назад прекрасными считались пышные женщины, а сегодня наоборот, ценится стройность. То же самое можно сказать и об одежде – раньше женщины носили пышные платья, скрывающие их фигуру, а сегодня популярны облегающие приталенные вещи, подчеркивающие достоинства женского тела.

Мода в одязі

Найдивовижніше, що говорячи про моду необхідно відзначити, що вона має властивість швидко змінюватися. При цьому стилі, що були популярні певний час назад, і витіснення новими, можуть різко повернутися на пік популярності через десятиліття. Тому хоча мода і має на увазі собою щось нове, насправді це далеко не завжди вірно.

Навіщо взагалі людині потрібна мода?

Справа в тому, що людина дуже суперечливе істота. З одного боку, мода потрібна йому для того, щоб не виділятися з натовпу, що не відчуваючи себе так званої білою вороною. А з іншого – для того, щоб він міг не повністю зливатися з нею, а зберегти свої елементи індивідуальності. Таким чином, мода дає можливість людині відчути себе особливим, причетним до найбільш прогресивної частини людства.

Зрозуміло, таким станом речей користуються виробники одягу, постійно оновлюють свої колекції в надії на те, що в гонитві за новинкою, прагнучи виділитися з натовпу, люди понесуть їм свої гроші. І в цьому плані найбільш вигідно купувати одяг сток – адже, незважаючи на його досить низьку вартість, він незмінно залишається якісним і модним. А, отже, з нею ви завжди зможете вигідно виділятися з натовпу, витрачаючи при цьому в рази менше грошей, ніж ті, хто купив точно таку ж річ в модному бутіку всього лише місяць тому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.